Aliona Liasheva
Aliona Liasheva
For 8th of March we have decided to raise several problems, which women in Ukraine are faced with everyday. Among those: poverty and precarious working conditions, domestic violence, church leaders lobbying the Istanbul Convention rejection, as well as a problem turned daily experience – radical right-wing violence against femminist and LGBT+ activists.
Нещодавно світ побачила книга «Ліва Європа», в якій аналізуються ліві рухи в країнах Західної та Південної Європи. Ми публікуємо передмову головної редакторки підбірника, соціологині Альони Ляшевої.
"Але, як би це не було дивно, практика приватизації державних будівель - це не абсурд, а реальність. Так сталося із багатьма, наприклад, британськими невеликими містами, які не отримували достатнього фінансування з боку держави, та мали виживати своїми силами".
А якщо серйозно, то дивно, що країна, яка намагається стати частиною “демократичного світу” використовує репресивні практики Китаю, Ірану, Росії та Північної Кореї... Такі обмеження є набагато жорсткішими за ті, проти яких тисячі людей три роки тому вийшли на Майдан.