Andriy Movchan
Andriy Movchan
Американські вчені з Массачусетського технологічного інституту (МІТ) у рамках дослідницького проекту Pantheon склали рейтинг найвідоміших персонажів світової культури з 4000 року до н.е. і до 2010 року.
Журналіст та блогер Андрій Мовчан декілька років живе в Європі. За цей час серед іноземців він зустрічав купу смішних, найпересічніших, а часом і неочікуваних та відверто дивних стереотипів про Україну та її жителів. "Україна? Так-так, знаю! Брати Кличко, Андрій Шевченко". "А у вас там уже закінчилась війна?". "Кому потрібно дати хабара, щоб потрапити до Донецька?". "Я знаю, що ваші жінки - найкрасивіші". Які справжні уявлення іноземців про Україну та з чим вона асоціюється? Чому брендинг UkraineNow - нудний та беззмістовний? Андрій поділився своїми роздумами по темі.
Мені не хотілось би ототожнювати солідарність і благодійністю, оскільки перше - більш широке поняття, а друге часто стає такою собі індульгенцією багатіїв за підтримку системи нерівності й репресій.
Живучи у Барселоні, де змішалися люди всіх країн і культур, з ким би я не перетнувся, я не можу не задумуватись про те, як до невпізнаваності змінилося обличчя планети завдяки тій Революції.
"Мы все плакали. Непонимание того, что произошло - оно одинаково [и для нас, и для вас]".
В аэропорту Барселоны уже неделю продолжается забастовка персонала, требующего повышения оплаты и лучших условий труда.