ЧИ СТАНЕ КИЇВ БІЛЬШ КОМФОРТНИМ, ЯКЩО ЗБІЛЬШИТИ ОБСЯГИ БУДІВНИЦТВА ДОРІГ?

13:21 20/8/2017
"...ресурси, які можна пустити на інфраструктуру для всіх - громадський транспорт, соціальну інфраструктуру та комфортні публічні простори, - йдуть на застарілу і небезпечну інфраструктуру для 22% населення", - Ігор Тищенко.

Київ знову став одним з найгірших міст для життя за версією The Economist. Українська столиця зайняла 131 місце зі 140 учасників рейтингу, повідомляє mind.kiev

Таку низьку позицію в рейтингу нашому місту забезпечив рівень безпеки, охорони здоров’я, освіти, інфраструктури, культури та охорони навколишнього середовища. 

У 2015 році Київ був на нижчій, 132-й позиції в рейтингу. Тож позитивна динаміка все ж зберігається. Про це зауважив мер Киева Віталій Кличко в матеріалі присвяченому ситуації з комфортністю життя в Києві, який був опублікований на офіційному сайті КМДА

Мер Києва Віталій Кличко дає спілкується з журналістами в київському метрополітені.

Ситуацію, яка склалась навколо рейтингу, та пропозиції влади щодо її вирішення проблеми прокоментував урбаніст Ігор Тищенко. 

"Мер, який на запитання журналістів, чому Київ знову у хвості рейтингу комфортних міст для життя (і не вилазить звідти), відповідає, що "ми збільшимо обсяги будівництва доріг" - це та сама кара небесна, описана в "Апокаліпсисі" Іоанна, "Рамаяні" та інших священних текстах. Царство Антихриста в окремо взятому місті. Чому? Тому, що ресурси, які можна пустити на інфраструктуру для всіх - громадський транспорт, соціальну інфраструктуру та комфортні публічні простори, - йдуть на застарілу і небезпечну інфраструктуру для 22% населення", - пише дослідник. 

 

"Чи буде Київ комфортнішим від цього? Ні. Більш автомобілізованим, а отже якість повітря, функціонування громадського транспорту, комфорт публічних просторів, рівень безпеки на вулицях будуть падати все нижче".

 

Додамо, Віталій Кличко, коментуючи ситуацію з низьком рейтингом комфортності проживання в Києві наголосив на тому, що "Київ в усі роки незалежності був і залишається лідером демократичних перетворень в Україні", а сам мер робить столицю України європейським містом.

 

 

RECOMMENDED