ФДМУ ПЕРЕНІС ПРИВАТИЗАЦІЮ ОПЗ НА НАСТУПНИЙ РІК

19:39 21/9/2017
Фонд держмайна планує представити результати оцінки заводу в листопаді.

Фонд держмайна планує провести приватизацію Одеського припортового заводу навесні наступного року. Про це повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров на засіданні cпеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, передає прес-служба фонду.

"Ми провели конкурс з добору оцінювачів, і вони вже працюють, щоб у встановлені терміни закінчити оцінку ОПЗ. Незважаючи на те, наскільки важливим є підприємство для регіону і країни, фонд не може дозволити собі зволікати з проведенням його прозорої та ефективної приватизації, завдяки якій були б вирішені всі проблемні питання його роботи і він вийшов на нормальну ефективну діяльність", - зазначив Трубаров.

За його словами, ведуться всі підготовчі роботи, щоб навесні 2018 року провести приватизацію ОПЗ.

Зазначимо, що Україна двічі в минулому році виставляла ОПЗ на продаж: спочатку в липні за стартовою ціною 13,175 млрд грн, а потім у грудні за зниженою ціною 5,16 млрд грн, однак обидва рази безрезультатно.

Після невдалої приватизації ОПЗ в кінці грудня 2016 року повідомив про рішення тимчасово зупинити виробництво у зв'язку з високими цінами на природний газ і накопиченими боргами за його поставки.

 

RECOMMENDED