ГОЛОВНЕ - НЕ МОВЧАТИ, А ДІЯТИ , - ІРИНА ШАПОВАЛОВА ПРО ЗАТРИМАННЯ В ТУРЕЧЧИНІ

17:24 6/7/2017
"Затримання правозахисників або активістів у всьому світі - це не рідкість, тому що іноді національні інтереси або плани влади йдуть врозріз з повагою прав і свобод своїх же громадян(ок)".

Турецька поліція досі не виступила з поясненнями щодо затримання директорки представництва Amnesty International Іділь Есер, правозахисників та викладачів в Туреччині.

Про це VECTOR:media розповіли в Amnesty International Україна.

Згідно з турецьким законодавством вони мали надати інформацію про затриманих до 14:30 6 липня. Але цього не сталось.

«Вони порушують своє законодавство», - додали в Amnesty International. У зв’язку з цим українське представництво готує акцію протесту й підтримки затриманих.

"На жаль, крім тиску на Туреччину і як можна більш широкого розголосу з приводу цієї ситуації, мало що можна зараз зробити. Затримання правозахисників або активістів у всьому світі - це не рідкість, тому що іноді національні інтереси або плани влади йдуть врозріз з повагою прав і свобод своїх же громадян(ок).

Я вважаю, що загальна солідарність і постійне нагадування владі, що ми пам'ятаємо про ці випадки дійсно може щось змінити.

Головне - не мовчати, а діяти ", - коментує ситуацію активістка Amnesty International Ірина Шаповалова.

Нагадаємо, що вчора поліція Туреччина без жодних пояснень затримала директорку Amnesty International в Туреччині Іділь Есер, сімох правозахисників та двох викладачів, які проводили правозахисний тренінг.

RECOMMENDED