GOOGLE ДОПОМОЖЕ КОРИСТУВАЧАМ РОЗПІЗНАТИ ДЕПРЕСІЮ

12:19 25/8/2017
Така психологічна допомога буде доступна тільки в США.

Американська версія пошуковика Google буде пропонувати пройти "тест на депресію" тим користувачам, які вводять в рядку пошуку слово "депресія".

Це спільний проект компанії Google та американського Національного альянсу психічних захворювань (Nami), який спрямований на те, щоб допомогти користувачам, які перебувають в стані депресії, якомога раніше запідозрити у себе цей психічний розлад і звернутися до лікаря. Така психологічна допомога буде доступна тільки в США: користувачам, які шукають інформацію про депресію, Google буде пропонувати відповісти на низку питань, щоб зрозуміти, чи є підстави для занепокоєння. Проте, як наголошують в Nami, заповнення опитувального листа не можна розглядати як заміну повноцінної діагностики, яку проводить лікар.
Посилання на тест буде з'являтися в "панелі знань", яка при пошуку в Google розташовується під пошуковим рядком і над усіма результатами пошуку. Найчастіше в "панель знань" потрапляють матеріали Вікіпедії.


У Google зазначили, що пошуковик не буде "запам'ятовувати" результати тестів користувачів і не буде використовувати цю інформацію при складанні вибірки контекстної реклами.

 

Нагадаємо, за офіційними даними, в Україні на депресію страждає 6,3% населення. Всього ж в світі більш ніж 300 млн жителів страждають від цього психічного порушення.

RECOMMENDED