ГРАБІЖНИКИ ЗАБИЛИ ДО СМЕРТІ ГОЛОВУ КИЇВОБЛЕНЕРГО

15:18 25/9/2017
Полив'яного і його дружину били, аби дізнатися, де гроші.

У селі Білогородка Києво-Святошинського району невідомі увірвалися в будинок до голови Київобленерго і вбили його. Пригода сталася в неділю, 24 вересня, повідомили в Нацполіції.

Невідомі перелізли через паркан у двір потерпілого, напали на господаря та побили його і дружину. Зловмисники намагалися вивідати, де стоїть сейф із грошима. Не отримавши інформації, зловмисники взяли близько 15 тис. грн., які знаходилися на видному місці, зняли з жінки золотий перстень, а господаря перетягнули в іншу кімнату. "Там згодом його тіло без ознак життя знайшли поліцейські", - розповіли у прес-службі. Поліцію та швидку викликала дружина голови Київобленерго, після того, як звільнилася від мотузки.

Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов повідомив, що поліцейські і співробітники криміналістичної лабораторії відпрацювали місце події. 

"Усі виявлені ознаки вказують на те, що зловмисники не збиралися вбивати господаря, а скоїли злочин з метою заволодіння майном. З місця події нападники викрали ювелірні вироби та незначну суму грошей", - зазначив Ценов.

Було порушено кримінальну справу за статтею "Умисне вбивство".

RECOMMENDED