КАБМІН ПЕРЕРАХУВАВ РОЗМІР СУБСИДІЙ

17:44 18/8/2017
Тепер будуть вести облік доходів за минулі квартали.

У Мінсоцполітики внесли корективи в нарахування субсидій. Тепер, на новий опалювальний сезон 2017-18 рр. - з 1 жовтня 2017 - при розрахунку розміру субсидії будуть враховані доходи за I і II квартал 2017 року. А на неопалювальний період - з 1 травня 2018 - по III і IV квартал 2017. Про це під час засідання Кабміну повідомив міністр соцполітики України Андрій Рева.
За його словами, на урядову гарячу лінію надходило чимало зауважень від громадян, з питанням, чому рахуються минулорічні доходи, якщо зараз не працюю, або отримую меншу заробітну плату.
"Це об'єктивно. Тому, громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. В цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об'єктивних причин. Соціально несправедливо вважати його торішні доходи, коли він міг самостійно оплачувати рахунки за тепло, електроенергію і воду. Тому уряд пішов назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальне становище до дати призначення субсидії ", - зазначив Рева.
Крім того, Рева відзначив, що в травні-червні цього року виникли затримки з перепризначенням субсидій на літній період, через те, що фіскальна служба не змогла вчасно надати інформацію про доходи громадян за I квартал цього року.

RECOMMENDED