«КОЛИ ТОБІ СОРОМНО ЗА УКРАЇНУ» — СОЦМЕРЕЖІ ПРО ЕКСПО-2017

14:51 18/7/2017
«особливо мене вразив великий надпис: "Energy of creative people", під якими були фотографії козака, вітряка з Пирогово та Золотих воріт»

Стенд України на міжнародній виставці Експо-2017, що проходить в Астані, активно обговорюється в соцмережах.

Всесвітня виставка Експо-2017 — найбільша міжнародна площадка, на якій демонструються науково-технічні досягнення. Цього року темою виставки заявлено «Енергія майбутнього».

Фінансовий директор національної компанії Укренерго Артур Сомов, який відвідав експозицію, заявив, що за український стенд йому було соромно.

«42-річна мільйонна країна, яка має технології будівництва повітряних суден, автомобілів (не жарт — автомобілі, насправді, теж виробляє не так багато країн у світі), купу НДІ та університетів, була представлена на найбільшій світовій технологічній виставці невеликим стендом, на якому демонструвався якийсь електроплуг, який виявився "Колектором сонячної енергії" і ще пару речей з минулого. В кутку лежали газети "Українські новини" українською мовою (нахрена там там, коли навіть в павільйонах Анголи (!) й Арегентини роздавали матеріали російською та англійською?). І особливо мене вразив великий напис: «Energy of creative people», під яким були фотографії козака, вітряка з Пирогово та Золотих воріт.», — написав він у своєму Facebook.

Допис із враженнями Сомова зібрав уже понад 2 тис. лайків, більше тисячі репостів і сотні коментарів.

Він зазначив, що Казахстан для виставки побудував величезні приміщення під павільйони у вигляді кулі, а технології демонстрували у форматі 3D, у супроводі «лазерних шоу з деякими космічними мультиефектами».


 

Такі країни, як Франція та Південна Корея, викупили для своїх досягнень зразу два павільйони, зазначив Сомов. Але українські досягнення були представлені на невеликому стенді, який знаходився в загальному павільйоні під назвою Країни шовкового шляху, де також були представлені технології Таджикистану, Афганістану та інших небагатих країн Середнього Сходу.

 

RECOMMENDED