КОМІТЕТ ВРУ З СОЦПОЛІТИКИ ЗАТВЕРДИВ МЕДРЕФОРМУ

19:53 7/6/2017
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці затвердив основні положення медичної реформи.

Про це повідомив на власній сторінці в соцмережі Facebook народний депутат Андрій Журжій: "Комітет щойно затвердив за основу мед реформу. Завтра розгляд в залі". За словами депутата, комітет Ради із питань соціальної політики та праці затвердив за основу законопроекти, які стосуються медичної реформи. Вже завтра, 8 червня 2017 року Рада розгляне медреформу та прийме по ній рішення. 

Нагадаємо, раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що в 2019 році програма змін в українській медицині запрацює в повному обсязі. Посли країн G7 в спільній заяві підтримали план реформи ‎охорони здоров'я в Україні. У вівторок, 6 червня 2017 року, Верховна Рада включила до порядку денного Проект закону Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів №6327, №6327-1 та Проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення законодавства України з фінансування охорони здоров’я №6329-1. 

Радимо прочитати статтю Дарії Черніної "Медреформа по-украински: с больной головы на здоровую" на сайті журналу соціальної критики "Спільне"

RECOMMENDED