ЛУЦЕНКО ПРОСИТЬ ПАРЛАМЕНТ ЗНЯТИ ДЕПУТАТСЬКУ НЕДОТОРКАННІСТЬ З РОЗЕНБЛАТА

18:39 21/6/2017
Генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата фракції БПП Борислава Розенблата.

"Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Борислава Розенблата, в діях якого вбачаються ознаки зловживання впливом та хабарництва на загальну суму 280 тис дол.", - написав генпрокурор у Facebook.

Також за підозрою у хабарництві та сприянні у прийнятті законів на замовлення від бізнесу фігурує народний депутат Максим Поляков, передає Новое Время.

19 червня охоронця Розенблата затримали під час отримання $200 тисяч хабара, які призначалися також і Полякову.

Всього за цією справою Національне антикорупційне бюро затримало сімох осіб, серед яких помічники нардепів, охоронець, активісти антикорупційної громадської організації.

Згідно з даними НАБУ, слідчі встановили щонайменше п’ять епізодів злочинної діяльності, в результаті якої затримані особи, які, діючи в інтересах вказаних народних депутатів, отримали від представника іноземної компанії неправомірну вигоду на загальну суму понад $300 тисяч. Хабарі призначалися для підготовки законопроектів, незаконного впливу на посадових осіб Держгеокадастру, Держлісагентства, Держгеонадр України, органів місцевого самоврядування, суду та прокуратури.

RECOMMENDED