ПІД РАДОЮ ЗІБРАЛИСЯ БЛИЗЬКО 400 МІТИНГУВАЛЬНИКІВ

10:58 17/10/2017
Мітингувати під парламент стягуються деякі з українських партій і вкладники банку "Михайлівський".

Біля будівлі Верховної Ради, де планується проведення мітингів різними політичними силами, зібралися близько 400 осіб, передає Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, учасники анонсованих мітингів розташувалися на площі Конституції перед парламентом відповідно до своїх політичних сил і організацій, які вони представляють. Найбільш чисельна група - прихильники "Батьківщини". Також присутні активісти "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка, "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, кілька людей тримають прапори об'єднання "Самопоміч". Також на площі Конституції представники "Національного корпусу" монтують сцену.

 

Неподалік площі Конституції - на вул. Грушевського - перебувають кілька десятків вкладників банку "Михайлівський" з відповідною символікою.

Співробітники правоохоронних органів перекрили рух транспорту на вул. Грушевського, а в районі готелю "Київ" встановили рамки металодетекторів. Також по всьому урядовому кварталу спостерігається значна кількість правоохоронців. Також по периметру площі Конституції з боку Маріїнського парку встановлене сітчасте загородження, по обидва боки якого стоять колами правоохоронці. 

Біля самої будівлі парламенту розташований кордон з близько 300 правоохоронців, які стоять у шість шеренг, перші три з яких - співробітники Нацполіції - із шоломами, кийками і щитами.

У центрі частково перекриті вул. Грушевського, Інститутська і Липська, повністю перекриті вул. Лютеранська, Круглоуніверситетська, Городецького і Шовковична. На вул. Грушевського, зокрема, у районі Будинку уряду дорога перекрита переносним металевим парканом зі зріст людини. На під'їзді до вул. Городецького з Європейської площі перевіряють автомобілі.

RECOMMENDED