ПОЛІЦІЯ: ВИБУХ В ЦЕНТРІ КИЄВА МОЖЕ БУТИ ТЕРАКТОМ

13:18 9/9/2017
У разі встановлення додаткових обставин кримінальне провадження перекваліфікують в терористичний акт.

У прес-службі Нацполіції повідомили, що вибух автомобіля Toyota Camry в центрі Києва, в результаті якого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі, і ще двоє людей отримали поранення, може бути перекваліфікований зі статті "умисне вбивство, скоєне небезпечним для життя багатьох осіб способом" на "терористичний акт". 
Нагадаємо, в центрі Києва під час вибуху автомобіля загинув боєць добровольчого батальйону Тимур Махаурі, який воював на Донбасі, поранення отримали жінка і дитина. Поліція порушила кримінальну справу за статтею "умисне вбивство". "Після оцінки всіх наявних доказів і в разі встановлення додаткових обставин, буде направлено звернення до органів прокуратури про перекваліфікацію кримінального провадження ... на статтю 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт)", - інформували в Нацполіції.
Директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко розповів, що загиблий Тимур Махаурі відомий в кримінальних колах і притягувався до відповідальності в цьому році в Україні, але уклав угоду зі слідством і отримав умовний термін за злочин. Він зазначив, що серйозне поранення отримала жінка, яка перебувала в машині - вибухом у неї пошкоджена нога. 
"Це був досить потужний вибуховий пристрій. Спосіб приведення в дію, місце закладення визначить експертиза... Жінка жива, але з великим пораненням, у неї велика крововтрата. Дитина жива. Очевидно, що це умисний замах на особистість. Це не випадковий злочин" , - наголосив спікер МВС.

RECOMMENDED