ПОРОШЕНКО ЗАПРОСИВ В УКРАЇНУ АВТОРІВ СТАТТІ NYT

10:22 17/8/2017
Глава держави вважає, що журналістам газети необхідно зустрітися з українською стороною, яка постраждала через статтю.

Президент Петро Порошенко доручив запросити в Україну авторів статті The New York Times, які припустили, що українські ракетні двигуни використовують в КНДР. Про це глава держави написав у Facebook.

Нагадаємо, 14 серпня The New York Times з посиланням на висновки фахівця з ракетних питань Міжнародного інституту стратегічних досліджень озвучила припущення, що КНДР могла через чорний ринок отримати українські двигуни для балістичних ракет. "Вдячний редакції видання The New York Times за залучення в світі уваги до потенціалу ракетно-космічного комплексу України. Елегантний, хоча і не найбільш вдалий спосіб", - зазначив Порошенко. Він також наголосив, що "ракетні технології ми не передаємо, а міжнародний режим нерозповсюдження зберігаємо і підтримуємо - відповідально".


 Український лідер доручив запросити авторів статті відвідати країну для зустрічей з українськими партнерами, які несправедливо потрапили під безпідставні підозри. "Це був би правильний крок з боку поважного видання, що відповідально ставиться до довіри своєї читацької аудиторії", - уточнив президент.

RECOMMENDED