ПРИЙМАЛЬНІ КОМІСІЇ ВНЗ ПРОДОВЖАТЬ РОБОТУ ДО 20:00

15:53 1/8/2017
Таке рішення прийнято МОН через звернення приймальних комісій ВНЗ.

Враховуючи, що списки вступників, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднять на декілька годин пізніше запланованого часу – о 18.00 – роботу приймальних комісій буде продовжено до 20.00.

Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України керівникам вищих навчальних закладів від 1 серпня 2017 року, повідомляє сайт Міністерства.

«До МОН надходять численні звернення від вступників, які бажають подати оригінали документів у ВНЗ одразу після оприлюднення списків рекомендованих до зарахування. Саме тому ми й звернулись до керівників вишів для продовження роботи приймальних комісій до 20 години – так абітурієнти матимуть можливість подати свої документи вже сьогодні», - зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Не всі вступники задоволені такою новиною. Абітурієнт Євгеній Білоцький у коментарі для VECTOR:media заявляє, що попередньо списки зарахованих мали бути опубліковані до 12:00.

"Министерство образования Украины еще вчера сообщило, что до 12:00 1 августа будут обнародованы результаты: кто поступил, а кто нет. Когда наступил полдень сайт [Министерства образования] немножко перестал работать. Сейчас заявляют, что информация будет доступна до 18:00.

Понятное дело люди с других городов возмущались. И они продлили приемные комиссии с шести до восьми. Поэтому, возможно, есть шанс сегодня и поступить".

Раніше Вікторія Мулявка заявила, що рейтингова система викривлює мету вищої освіти.

RECOMMENDED