ПРОРИВ СААКАШВІЛІ: ПОЛІЦІЯ ПОРУШИЛА СПРАВУ

10:13 11/9/2017
Поліція внесла відомості за фактом про прорив кордону Саакашвілі в ЄРДР.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом прориву кордону екс-президентом Грузії і екс-головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі, а також його прихильниками. Про це повідомляє прес-служба МВС України в Twitter.

"Поліція внесла в ЄРДР відомості за очевидними ознаками злочину за ст. 332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України", - йдеться в повідомленні. 

Стаття передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років, в разі якщо ці дії вчинені за попередньою змовою групою осіб.

#Поліція внесла у ЄРДР відомості за очевидними ознаками злочину за ст.332 "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України" https://t.co/ozKRyGQdCV

— МВС України (@MVS_UA) 10 сентября 2017 г.

Нагадаємо, екс-президент Грузії і екс-голова Одеської області, позбавлений грузинського і українського громадянства, Михайло Саакашвілі, який останнім часом перебував у Європі, весь день 10 вересня намагався потрапити в Україну. У пункті пропуску Шегині у Львівській області прихильники Саакашвілі прорвали кордон з прикордонників та поліції і завели екс-губернатора Одеської області на територію України. Політик прибув до Львова.

RECOMMENDED