РАДА ЗАТВЕРДИЛА МЕДРЕФОРМУ

13:18 19/10/2017
Законопроект підтримали 240 народних обранців.

Верховна Рада підтримала в другому читанні законопроект №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів. За відповідний документ проголосували 240 народних депутатів, передає Інтерфакс-Україна.
Під час голосування за документ в сесійній залі були присутні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, в.о. голови МОЗ Уляна Супрун, які активно жестикулювали, закликаючи парламентарів підтримати своїми голосами прийняття законопроекту в цілому.
Програма державних гарантій, передбачена законопроектом, буде визначати перелік і обсяг медичних послуг і лікарських засобів, оплату яких буде гарантувати держава за рахунок коштів Державного бюджету.
Як передбачено медреформою, програму буде розробляти Міністерство охорони здоров'я за погодженням з Міністерством фінансів. А затверджувати її буде Верховна Рада в складі закону про Державний бюджет на відповідний рік.
Відповідно до прийнятого проекту закону, щонайменше 5% ВВП в Держбюджеті потрібно буде виділяти на реалізацію програм медичних гарантій. Витрати на програму будуть захищеними статтями видатків бюджету.
Після успішного голосування Гройсман подякував тим, хто підтримав законопроект у другому читанні, і в цілому парламентаріям.
 

RECOMMENDED