РОСІЙСЬКУ МОВУ ВИКЛЮЧИЛИ З ПЕРЕЛІКУ ПРЕДМЕТІВ ЗНО

09:10 13/9/2017
У затвердженому списку іноземних мов - англійська, німецька, французька та іспанська мови.

У 2018 році в Україні з переліку предметів, за якими на основі загальної повної середньої освіти складають зовнішнє незалежне оцінювання, буде виключено російську мову. Новий перелік предметів затверджений наказом Міністерства освіти і науки, який набув чинності 8 вересня.

"Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів з переліку", - йдеться в документі. Загалом у переліку затверджені 11 предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Для випускників шкіл результати ЗНО з трьох навчальних предметів - української мови та літератури, математики або історії України та одного з предметів, зазначених у переліку - будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Також в наступному році для проведення ЗНО з іноземних мов будуть використані тести двох рівнів складності - рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде частина "Розуміння мови на слух", яка передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

RECOMMENDED