СБУ ПРОВОДИТЬ ОБШУК В ОФІСІ ТЕЛЕКОМ-ОПЕРАТОРА

16:38 19/9/2017
Співробітники Служби безпеки України проводять слідчі в офісі великого магістрального телеком-оператора "Євротранстелеком".

Про це повідомили агентству Інтерфакс-Україна в спецслужбі.

"Ми підтверджуємо інформацію про проведення обшуків в "Євротранстелекомі", - сказала речниця СБУ Олена Гітлянська.

За її словами, слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за ст.111 (Державна зрада) і ст.258-3 (Створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

У компанії агентству не прокоментували ситуацію.

ТОВ "Євротранстелеком" (Київ), згідно з держреєстру, створено в 2001 році. Його бенефіціарами є громадянин Ліхтенштейну Уанс Георг Шпіц через Gо Іnvеsт Аg (Швейцарія) - 49,6% і Gо Ost Іnvеsт Аg (Ліхтенштейн) - 21%, Віра Шайбер через "Вірткон Гмбх" (Австрія) - 21,4 і Наталія Федюшина через ТОВ "Натан" (Київ) - 8%.

Компанія в 2015 році збільшила виторг на 7,5% - до 94,45 млн грн, проте її чистий збиток зріс в 3,2 рази - до 13,87 млн грн. Дані за 2016 рік наразі відсутні.

"Євротранстелеком", згідно з інформацією на сайті, побудував волоконно-оптичні лінії зв'язку завдовжки понад 6 тис. км. На розміщеній на корпоративному сайті мапі мережі і сторінці про точки присутності компанії зазначені непідконтрольні міста і території в зоні АТО.

RECOMMENDED