СЕРВІСИ ЯНДЕКСА ОБІЙШЛИ БЛОКУВАННЯ В УКРАЇНІ

16:04 23/6/2017
Додатки "Яндекс. Карти" та "Яндекс.Пробки" обійшли блокування в Україні: вони відкриваються через мобільний інтернет.

Сервісами "Яндекс. Пробки" і "Яндекс. Карти" можна користуватися через мобільний інтернет операторів "Київстар", Lifecell, Vodafone оновивши програму до останньої версії, повідомляє ДТ. Через браузер сервіси "Яндекса" не працюють. 

Раніше повідомлялося про те, що соціальна мережа "Одноклассники" знайшла спосіб обійти блокування в Україні. Соціальна мережа розіслала користувачам лист, в якому повідомила про те, що оновила додаток, що дозволяє обійти заборону. "Ви знову можете без обмежень спілкуватися в "Однокласcниках" зі своїми рідними і близькими. Це можливо за допомогою офіційних мобільних додатків ОК для iPhone і Android", - йдеться в повідомленні. Відзначається, що користувачі з України можуть знову заходити в "Одноклаcсники" завдяки останньому оновленню. "Встановіть додаток ОК на свій смартфон, або оновіть програму до останньої версії в тому випадку, якщо вона у вас вже встановлена", - розповіли в "Однокласcниках". 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко своїм указом від 15 травня ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". В оновлений перелік юридичних осіб, до яких застосовуються санкції, внесені, зокрема ТОВ "Яндекс", ТОВ "Мейл.РУ Україна", а також багато інших відомих російських компаній.

RECOMMENDED