У ФРАНЦІЇ ПРОФСПІЛКИ РОЗПОЧАЛИ ПРОТЕСТ

11:13 25/9/2017
Французькі профспілки в ніч на понеділок заблокували доступ до декількох паливних сховищ, протестуючи проти підписаною президентом реформи трудового законодавства.

У південній частині Франції протестуючі заблокували дороги перед нафтопереробним заводом Total поблизу Марселя, на заході країни заблоковані запаси палива біля Бордо та приморського міста Ла-Рошель, повідомляє Європейська правда з посиланням на Le Figaro.

Поблизу Ренна у протестувальників навіть виникла сутичка з поліцейськими, коли правоохоронці намагалися розблокувати дорогу. 

Окремі блокування проводяться також на автомагістралях поблизу Парижа та на півночі Франції. Профспілки обіцяють блокувати автошляхи якомога довше, сподіваючись, що це змусить Еммануеля Макрона переглянути свої плани щодо реформи.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон підписав п'ять указів, які реформують Трудовий кодекс, і оголосив, що всі заходи реформи вступлять в силу не пізніше 1 січня 2018 року.

Реформа в трудовій сфері була однією з головних обіцянок Макрона під час передвиборної кампанії. Він обіцяв створити робочі місця і зробити країну більш конкурентоспроможною.

Профспілки незадоволені реформою і вважають, що вона проводиться на користь великих компаній.

RECOMMENDED