У ГРЕЦІЇ 122 УКРАЇНЦІ БУЛИ ЗААРЕШТОВАНІ ЗА НЕЛЕГАЛЬНУ ТРУДОВУ МІГРАЦІЮ

15:08 2/8/2017
За словами нардепа, більшість українців, які потрапили до грецьких в'язниць, - це молоді чоловіки, які поїхали на заробітки до Туреччини на збір цитрусових або іншу роботу. Однак у той момент, коли вони заходили в територіальні води Греції, їх затримав морський патруль Греції.

У грецьких в'язницях перебувають 122 українці, які їхали на заробітки, але були затримані за звинуваченням у нелегальній міграції. Про це повідомила нардеп Ірина Суслова.

"Ми з'ясували, що, мінімум, 122 українці посаджені до грецьких в'язниць", - пише Суслова. За її словами, родичі й близькі ув'язнених вже в розпачі, адже держава не змогла їм за ці роки допомогти. Дехто там ще з 2015 року, а деякі потрапили нещодавно. За словами нардепа, більшість українців, які потрапили до грецьких в'язниць, - це молоді чоловіки, які поїхали на заробітки до Туреччини на збір цитрусових або іншу роботу. Однак у той момент, коли вони заходили в територіальні води Греції, їх затримав морський патруль Греції. Капітани цих суден втекли, а українці, які залишилися на борту, виявилися крайніми в цій ситуації. Тому грецькі суди покладають саме на українців всю провину за ці злочини. 

"Молоді здорові чоловіки не можуть знайти в Україні роботу, щоб прогодувати свої сім'ї, і їдуть на заробітки до Туреччини. В один прекрасний день вони опиняються в морі і перетинають територіальні води Греції, де їх затримує грецький морський патруль", - пише нардеп.

RECOMMENDED