У КИЄВІ ВІДКРИЮТЬ МУЗЕЙ НАУКИ

10:08 28/7/2017
Восени відкриють перший український Музей науки.

Про це повідомляє Урядовий портал. "В Україні буде створено перший Музей науки – його розташують у Києві, у приміщенні за адресою вул. Антоновича, 180", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що будівля, яку реконструюватимуть, знаходиться в управлінні Міністерства освіти і науки і має 5 тис. кв. м вільних площ. Зараз у приміщенні розміщується УкрІНТЕІ та Державна науково-технічна бібліотека. Після реконструкції вони отримають відремонтовані приміщення із сучасними системами опалення та вентиляції, архівним та бібліотечним обладнанням тощо.

Проект реалізується в межах державно-приватного партнерства: інвестор має виконати ремонт та реконструкцію приміщень і створити унікальний освітній простір, частиною якого буде музей. Відповідний договір підписано між Фондом держмайна та компанією "Альдо", поручителем угоди виступила відома девелоперська компанія "Центр комерційних площ". "Цей проект має стати показовим прикладом державно-приватного партнерства. У результаті його реалізації мільйони дітей зможуть не лише дізнатися багато цікавого про навколишній світ, а й отримати перший практичний досвід наукової роботи. Вони матимуть змогу займатися у секціях, проводити досліди, експерименти, а у старшому віці - презентувати власні наукові розробки та втілювати їх у життя", - розповів заступник міністра освіти і науки Роман Греба.

За словами інвестора, орієнтовна вартість проекту - 150 млн грн. Його реалізація розрахована на 1 рік. Проектні роботи планують розпочати вже у серпні, а будівельні роботи - у жовтні. 

RECOMMENDED