У КИЄВІ З БАНКУ ВИКРАЛИ $350 ТИСЯЧ І ЗОЛОТО

12:53 12/10/2017
За допомогу в затриманні злочинців обіцяють винагороду.

Зловмисники викрали близько 350 тисяч доларів і золото в злитках з депозитних скриньок одного з банків Києва, повідомляє столичне управління Нацполіції.
"За попередньою інформацією, в групі "працює" як мінімум троє осіб. Правоохоронцям відомо про три злочини, до яких причетні зловмисники", - йдеться в повідомленні. На початку жовтня 2017 року в поліцію надійшло повідомлення про зникнення речей і грошей з комірки одного з банків в Подільському районі столиці. Потерпілий 54-річний підприємець розповів правоохоронцям, що зберігав у депозитарії банківського відділення 42 тисячі доларів, 5 тисяч євро і 1 кг золота в злитках, але виявив їх відсутність. Незабаром в поліцію звернувся другий клієнт цього відділення - 42-річний житель Києва з аналогічним повідомленням. З його скриньки зникли 25 тисяч доларів, 40 тисяч євро, 360 британських фунтів. 
Пізніше правоохоронцям надійшло ще одне повідомлення про крадіжку в фінансовій установі: з депозитної комірки жителя Київської області теж зникли гроші.

RECOMMENDED