У КОСМОС ЗАПУСТЯТЬ ТРИ "УКРАЇНСЬКІ" РАКЕТИ

12:29 2/10/2017
Відбудуться запуски ракетоносіїв Вега, Антарес і Зеніт.

На листопад 2017 року заплановано запуск в космос трьох ракет, створених за участю України. Про це повідомляє Аерокосмічний портал України з посиланням на сайт spaceflightnow.com.

У листопаді 2017 року планується здійснити пуски трьох ракет-носіїв, створених за участю України, йдеться в повідомленні. Зокрема, відбудуться запуски ракетоносіїв Вега (8 листопада), Антарес (10 листопада) і Зеніт (точна дата не вказана).

Фахівці нагадують, що маршовий двигун РД-843 4-го щабля європейської ракети-носія легкого класу Vega розроблений держпідприємством Конструкторське бюро Південне ім. М.К. Янгеля і виготовлений ДП Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова. Цей запуск буде одинадцятим в рамках програми Vega і третім в 2017 році. 
Основну конструкцію першого щабля американської ракети-носія середнього класу Antares створюють українські підприємства космічної галузі КБ Південне ім. М.К. Янгеля та ВО Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова (обидва Дніпро) в кооперації з підприємствами Хартрон-АРКОС (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), Чезара, Рапід (Чернігів) та ін.
Ракета-носій Зеніт розроблена КБ Південне ім. М.К. Янгеля та виготовлена ​​держпідприємством Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова в кооперації з іншими підприємствами. Ракета є однією з найуспішніших в світі і призначена для доставки космічних апаратів середньої маси на середні, високі кругові і еліптичні навколоземні орбіти, включаючи перехідну до геостаціонарної і геостаціонарну орбіту.

RECOMMENDED