У США ВИПУСТИЛИ ПІДРУЧНИК З ВЕДЕННЯ ВІЙНИ З РОСІЄЮ

11:40 24/9/2017
У посібнику перераховані уразливості РФ, які може використовувати американська армія.

Армія США випустила навчальний посібник про те, як протистояти російській тактиці ведення гібридної війни, повідомляє The National Interest.

Підручник під назвою "Вітчизняна війна нового покоління" був виданий ще в грудні 2016 року, проте тільки недавно став доступним для скачування в мережі. Довідник складається із 68 сторінок із графічними матеріалами і даними про російську військову техніку. Особливу увагу автори підручника приділили подіям у Криму та на південному сході України. За інформацією з посібника, російська стратегія заснована на зміні режимів за допомогою об'єднання з місцевими "маріонетковими силами" і націлена на зміну системи управління. Крім того, перераховані уразливості Росії, які можуть використовувати збройні сили США. 

Зокрема, у солдатів строкової служби, на думку авторів видання, відсутня мотивація. Крім того, у виданні згадуються слабка логістика і потужна, але неточна авіаційна та артилерійська підтримка. Відзначається також сила російських ППО і засобів радіоелектронної боротьби, однак при цьому підкреслюється брак такої техніки.

RECOMMENDED