УКРАЇНА ПЛАНУЄ СТВОРЕННЯ ЗОНИ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ З ВЕЛИКОБРИТАНІЄЮ

18:35 5/7/2017
Україна і Великобританія домовилися розпочати консультації щодо створення зони вільної торгівлі, необхідність якої обумовлюється виходом Британії з Європейського Союзу.

Про це повідомив журналістам прем'єр-міністр Володимир Гройсман в Лондоні, повідомляє УНІАН.

"Якщо ми подивимося на торгівлю між нашими країнами, то за рік це трохи більше 2 мільярдів доларів. Фактично потенціал може бути 3,5 мільярда доларів. Враховуючи те, що Великобританія прийняла рішення про вихід з Європейського Союзу, нам потрібно говорити про нові підстави нашого економічного співробітництва. Я підняв це питання і отримав підтримку, ми почнемо консультації з підходів до встановлення зони вільної торгівлі", - сказав прем'єр.

За словами Гройсмана, вихід Великобританії з ЄС створює абсолютно нові умови, в яких потрібно формувати базис для економічних відносин.

"Нам потрібно створювати нові механізми, тому що зараз ми будемо працювати тільки в умовах зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Зрозуміло, що вихід Великобританії спонукає нас розпочати процес формування нової угоди про вільну торгівлю з Британією", - підкреслив прем'єр.
 

Раніше Гройсман заявляв про перехід до трирічного планування бюджету

RECOMMENDED