УКРЗАЛІЗНИЦЯ ЗАПУСТИТЬ ПОТЯГИ ДО АВСТРІЇ ТА БОЛГАРІЇ

11:39 12/6/2017
Українська залізниця готова до збільшення пасажиропотоку з країнами Європейського союзу.

Про це повідомляє керівник Укрзалізниці Войцех Балчун на своїй сторінці Facebook.

"За 4 місяці 2017 року УЗ перевезла 48,4 тис пасажирів у сполученні з країнами Євросоюзу. Це понад у 2 рази більше, ніж за весь 2015 рік (23,8 тис). Або в 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року (4 місяці 2016-го - 8,6 тис). 

За 2016-й рік у сполученні Україна-Захід ми перевезли майже стільки пасажирів, скільки глядачів вміщує знаменитий стадіон Уемблі (79 тис. пасажирів). Якби всі вони скористалися літаком, то в атмосферу було б викинуто додатково понад 20 тис. тон СО2. Стільки за рік викидають в атмосферу всі автомобілі міста з населенням у 60 тисяч.", - повідомляє Балчун.

За його словами з 15 червня запускається сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії.

"Незабаром повинна почати курсувати друга пара поїздів Hyundai Rotem у сполученні Київ-Перемишль, чий маршрут пройде через Вінницю, Хмельницький та Тернопіль. 

Зараз працюємо над тим, щоб вже з грудня цього року запрацювало безпересадкове сполучення Київ-Відень.", - зазначив очільник Укрзалізниці.

 

Нагадаємо, що міністр інфраструктури виступив за обмеження залізничного і автобусного сполучення між Україною та РФ

RECOMMENDED