В КИЇВ ПРИЇДЕ ЛІНЧ

20:08 20/10/2017
Відомий кінорежисер, володар Золотої пальмової гілки і Золотого лева Девід Лінч (Твін Пікс, Малхолланд драйв) відвідає Україну 16-18 листопада 2017 року.

У Києві Лінч зустрінеться зі студентами, представниками влади та політиками, митцями, передає РБК-Україна. Крім того, в рамках візиту відбудеться офіційне відкриття українського представництва благодійного фонду David Lynch Foundation.

Режисер заснував цей фонд у 2005 році для фінансування навчання трансцендентальної медитації в навчальних закладах. Останнім часом David Lynch Foundation розширив сферу діяльності, допомагаючи таким групам, як ветерани війн, біженці, жертви домашнього насильства, бездомні, ув'язнені. 

Деякі дослідники вважають трансцендентальну медитацію, засновану індійським гуру Махаріші, неорелігійною сектою. Втім, рух прибічників Т-медитації популярний в країнах Заходу, особливо в США, де на його розвиток витрачаються шалені гроші. Зазначається, що трансцендентна медитація та саєнтологія є піонерами серед неорелігійних рухів, що беруть з своїх адептів постійну фіксовану плату.

Після України Девід вирушить до Грузії, де візьме участь у відкритті міжнародного Кінематографічного університету імені себе. До слова, вперше режисер відвідав Україну ще 2009-го. 

 

RECOMMENDED