В ООН ЗАПРОПОНУВАЛИ ВВЕСТИ "ГРОМАДЯНСТВО ЗЕМЛІ"

09:28 20/9/2017
Універсальне громадянство для всіх запропонував президент Болівії.

Введення єдиного громадянства для всіх жителів Землі може вирішити проблему нелегальної імміграції. Про це на Генеральній Асамблеї ООН заявив президент Болівії Ево Моралес, пише ZN.ua.


"Болівія засуджує будівництво стін і розробку законів, які спрямовані на те, щоб зробити міграцію злочином. Для цього ми пропонуємо створення універсального громадянства. Витоки нинішньої соціальної і міграційної кризи - в світопорядку, який заради погоні за вигодою і споживанням провокує насильство, сприяє виникненню нерівності і руйнує мати-землю. Не можна покладати на мігранта відповідальність за економічну кризу або нестабільність", - сказав Моралес.


За його словами, потрібно викорінювати причини вимушеної міграції, а не боротися з мігрантами і оголошувати їх злочинцями.
"Жоден мігрант не є нелегальним. Деякі уряди не намагаються позбутися структурних причин цього феномена - воєн, наслідків кліматичних змін або економічної асиметрії між державами. А лише оголошують про нові обмеження в своїй міграційній політиці, масові депортації і будівництво стін", - додав президент Болівії.
У зв'язку з цим Моралес запропонував главам інших держав укласти пакт про можливість введення "універсального громадянства".


"Дозвольте мені знову закликати вас до укладення загальносвітового пакту, який став би мостом до такого бажаного універсального громадянства. Тому не існує категорій, немає жодної різниці між громадянами (будь-якої країни) й іноземцями. Всі ми люди і діти матері-Землі", - вважає Моралес.

RECOMMENDED