В РОСІЇ ПРОХОДЯТЬ АКЦІЇ ПРОТИ КОРУПЦІЇ

13:16 12/6/2017
Сьогодні, 12 червня, в День Росії, в десятках міст РФ проходять акції проти корупції. Подібні мітинги пройшли 26 березня, тоді було затримано більше тисячі учасників і сам Навальний.

Московська поліція заявила, що будь-які "провокаційні дії" з боку протестувальників на вулиці Тверській будуть негайно припинятися, передає 112.

"Після появи в Інтернеті закликів переміститися з проспекту Сахарова на Тверську вулицю для організації неузгодженою протестної акції столична поліція офіційно попереджає: оскільки на Тверській вулиці заплановано масові святкові заходи до Дня Росії, то будь-які провокаційні дії з боку протестуючих будуть розцінюватися як загроза громадському порядку і негайно припинятися", - йдеться в повідомленні.

Заявки на проведення антикорупційних мітингів були подані в 170 містах.

Тим часом в інших російських містах тривають затримання. Як повідомляє "ОВД-Инфо", в Норильську затримали приблизно десять осіб, в Казані - одного з організаторів мітингу і чотирьох учасників. Також в Абакані затриманий один чоловік — Роман Ярулин. Повідомляється, що він був у масці і без паспорта. Видання зазначає, що мітинги в цих містах були узгоджені.

 

RECOMMENDED