В УКРАЇНІ БУДУТЬ НАВЧАТИ МИРОТВОРЦІВ

15:24 10/7/2017
На кафедрі соціології факультету соціології та права НТУУ "КПІ імені І. Сікорського" відкрито нову спеціалізацію "Врегулювання конфліктів та медіація".

Про це повідомляється на сайті факультету соціології і права

Дана спеціалізація передбачена в рамках магістерської програми з соціології. Вона розроблена сумісно українськими та швейцарськими вченими на замовлення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"З 2014 року Україні довелося дізнатися багато нового: міжнародне гуманітарне право, гібридна війна, миротворча місія, примирення та розбудова миру. Проте ми виявилися не готові до нової реальності. Нам бракує фахівців, готових взяти на себе відповідальність за повернення миру в країну", - повідомляє в коментарі для VECTOR.media завідувач кафедри соціології, доктор соціологічних наук, професор Павло Кутуєв.

"Тому в Україні та світі є запит та попит на підготовку фахівців з мирного врегулювання конфліктів, які зможуть робити якісну аналітику щодо пошуку компромісного рішення, вести ефективні переговори з відстоювання національних інтересів, мати стратегічне бачення розвитку ситуації. Кафедра соціології зібрала провідні світові практики підготовки фахівців, щоб навчати усіпшному аналізу та вирішенню різних типів конфліктів, їх прогнозуванню, медиації та пошуку шляхів примирення різних суспільно-політичних груп.

Сучасні війни - це війни за ідентичність, за свідомість людей.

Посилення інтелектуальної складової врегулювання конфліктів під силу саме КПІ імені Ігоря Сікорського у партнерстві з швейцарськими та британськими фахівцями, які не лише беруть участь у розробці курсів, але й також будуть залучатися до їхнього викладання", - стверджує Павло Кутуєв.

Детальніше про умови вступу можна дізнатись на сайті кафедри соціології.

Раніше викладач кафедри соціології, політолог Олексій Якубін розповідав про нові стратегії діяльності низових активістів.

RECOMMENDED