В ЄГИПТІ ЗАСУДИЛИ ДО СТРАТИ 28 ОСІБ

13:17 23/7/2017
У справі про вбивство колишнього генерального прокурора країни схвалено 28 смертних вироків. Ще 38 обвинувачених засудили до тюремного ув'язнення.

Суд в Каїрі в суботу, 22 липня, підтвердив вирок про смертну кару через повішення 28 можливих ісламістів, причетних до вбивства генерального прокурора країни Хішама Баракат. Вирок був винесений після того, як отримав формальне схвалення верховного муфтія Єгипту. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Каїрський суд також засудив 15 обвинувачених у вбивстві генпрокурора до довічного тюремного ув'язнення, ще 15 отримали по 10 років в'язниці, а щрешта 8 — по 15 років. Засуджені можуть оскаржити рішення суду. Всього під слідством знаходилися 67 осіб, більшість із яких належать до різних терористичних угруповань.

Замах на Хішама Баракат було скоєно в 2015 році. Поруч із автомобілем генпрокурора спрацював вибуховий пристрій. Він помер в лікарні від важких поранень. Баракат був відомий своїми обвинувальними виступами на судових процесах проти кількох тисяч єгипетських ісламістів. Після того як шість передбачуваних учасників єгипетського крила терористичної угруповання "Ісламська держава" були страчені за вироком суду, бойовики закликали до нападів на представників єгипетського правосуддя.

RECOMMENDED