ВЕНЕСУЕЛЬСЬКА ОПОЗИЦІЯ СТРАЙКУЄ ПРОТИ ПОЛІТИКИ МАДУРО

15:44 27/7/2017
Противники президента Ніколя Мадуро закликають венесуельців залишатися вдома і забарикадувати вулиці по всій країні під час дводенного страйку, який почався в середу, о 6 ранку.

Національна страйк охопив Венесуелу, створивши напруження через голосування щодо обрання спеціальної асамблеї, що покликана переписати конституцію країни, пише "Голос Америки". Противники президента Ніколя Мадуро закликають венесуельців залишатися вдома і забарикадувати вулиці по всій країні під час дводенного страйку, який почався в середу, о 6 ранку.

«Виклик, який ми кинули, зажадає від кожного з нас запитати себе, яку роль ми повинні зіграти в порятунок Венесуели» - сказав Фредді Гевара, лідер опозиції. Мета полягає в тому, щоб президент відмовився від своїх планів з перебудови Конституції країни, заявили лідери опозиції на прес-конференції. Але політичний лідер сказав, що перебудова Конституції необхідна для відновлення порядку, встановлення справедливості і відновлення миру в Венесуелі. Протягом декількох місяців насильство виходило з-під контролю, оскільки люди боялись нестачі медикаментів і продуктів харчування.

В кінці березня Верховний суд Венесуели розпустив парламент і передав всі законодавчі повноваження самому собі. Опозиція стверджувала, що Мадуро створює диктатуру. Рішення було скасовано три дні по тому, але це викликало серію кривавих вуличних протестів, які тривали протягом декількох місяців.

RECOMMENDED