ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ ВІДКРИВ СПРАВУ ЩОДО ЗАБОРОНИ СОЦМЕРЕЖ РОСІЇ

16:43 18/8/2017
Раніше позов до Вищого адміністративного суду України про визнання неправомірним указу президента про заборону в Україні російських соціальних мереж подавав студент Києво-Могилянської академії Микита Євстифєєв. Але суд відмовився скасовувати заборону російських соцмереж.

Верховний Суд України відкрив провадження за позовом про заборону соцмереж за указом президента Петра Порошенка. Про це повідомляє Страна, посилаючись на постанову суду від 9 серпня 2017 року, розміщену в реєстрі судових рішень.

Відзначається, що в справі два позивачі - Вадим Гладчук та громадська організація Автономна Адвокатура.  Крім цього, в документі йдеться про необхідність перегляду указу про заборону соцмереж РФ представниками ВСУ.

"Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 та громадської організації Автономна Адвокатура до Президента України Порошенка П.О. про визнання частково незаконним і скасування указу для перегляду Верховним Судом України постанови Вищого адміністративного суду України від 29 червня 2017 року», - сказано в документі.Верховний суд також постановив витребувати справу з Вищого адміністративного суду України. А копію своєї постанови направити до Вищого адміністративного суду України та заявникам.

RECOMMENDED