ВІД ПРИВАТИЗАЦІЇ БУДІВЛІ КМДА БЮДЖЕТ МІСТА ТІЛЬКИ ПОСТРАЖДАЄ, - ЛЯШЕВА

11:22 12/6/2017
"Але, як би це не було дивно, практика приватизації державних будівель - це не абсурд, а реальність. Так сталося із багатьма, наприклад, британськими невеликими містами, які не отримували достатнього фінансування з боку держави, та мали виживати своїми силами".

Кияни вимагають від влади столиці продати будівлю мерії, щоб дитячі лікарні міста змогли купити необхідні ліки. Про це в четвер, 8 червня, повідомив ресурс "Страна".

За словами ініціаторів звернення, "в лікарнях практично повністю відсутня необхідне сучасне медичне обладнання та ліки". "Для того, щоб місцеві чиновники (...) звернули увагу на це ганебне для європейської столиці явище, активісти благодійного фонду "Діти. Україна. Майбутнє" вимагають від Київської міської ради розглянути питання продажу з аукціону будівлі КМДА" , - йдеться в петиції. 

Урбаністка й дослідниця Альона Ляшева, до якої VECTOR.media звернувся за коментарем, пропонує глибше розглянути наслідки від продажу КМДА, зокрема для бюджету міста: "Можна зрозуміти такі радикальні вимоги активістів, адже недофінансування лікарень - це серйозна проблема, і, як можна зрозуміти з контексту, такі вимоги - це спосіб привернути увагу до таких проблем". "Короткостроково це може допомогти закрити дірки в бюджеті, але в більш далекій перспективі результатом є те, що мерія звичайно ж не займає інше приміщення, а платить оренду новому власнику, який може змінювати ціну в залежності від змін на ринку нерухомості, страждає в першу чергу ж вже згаданий бюджет міста", - підкреслює дослідниця.

RECOMMENDED