ВІДБУЛИСЯ ПЕРЕГОВОРИ В "НОРМАНДСЬКОМУ ФОРМАТІ"

11:36 23/8/2017
"Нормандская четвірка" підтримала припинення вогню з нагоди початку навчального року.

Лідери країн "нормандської четвірки" висловили підтримку режиму припинення вогню з нагоди початку навчального року, повідомляє прес-служба президента України.

Телефонна розмова відбулася у вівторок, 22 серпня. У ній брали участь президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон і лідер Росії Володимир Путін. Український президент повідомив про відвідини 22 серпня міста Щастя, що недалеко від Луганська, і зустрічі там з представниками передової бази СММ ОБСЄ, яка на постійній основі базується в Станиці Луганській. Порошенко висловив повну підтримку її цілодобової роботи в цьому місті. Глава держави також закликав негайно звільнити всіх українських заручників, які незаконно утримуються в полоні. "Лідери країн "нормандської четвірки" висловили рішучу підтримку очікуваного 23 серпня рішення Контактної групи про оголошення припинення вогню з нагоди початку навчального року", - йдеться у спільній заяві, яку цитує прес-служба Порошенка.

Глави держав також висловили надію на те, що перемир'я приведе до стійкого поліпшення ситуації з безпекою на благо школярів і всього цивільного населення Донбасу.

Лідери країн "нормандської четвірки" домовилися особисто сприяти подальшому виконанню Мінських угод на основі сталого режиму припинення вогню.

RECOMMENDED