“ВОНО НАМ ТРЕБА?”: В КИЄВІ ПРОЙШЛА АКЦІЯ ПРОТИ “НАЦІОНАЛЬНИХ ДРУЖИН"

19:39 4/2/2018
Учасники занепокоєні тим, що “Національні Дружини” є загрозою для громадського порядку.

4 лютого в Києві відбулась акція “Воно нам треба? Обійдемось без дружинників”. Учасники акції занепокоєні тим, що новостворені “Національні Дружини” є загрозою для громадського порядку.

Одна з організаторок акції, архітекторка Марія Полтораченко стверджує, що ідея провести мітинг виникла після недільної ходи “Національних Дружин”, учасники якої заявляли про встановлення свого порядку та інші націоналістичні ідеї.

Правозахисник Володимир Чемерис заявив, що випадки ультраправого насилля трапляються постійно і влада ніяким чином з цим не бореться.

Активіст, публіцист Станіслав Зозуля стверджує, що вийшов на акцію проявити громадянську позицію проти насильницького встановлення порядку.

“Тут люди різних поглядів - від лібералів до соціал-демократів, але нас усіх об’єднало неприйняття насилля, до якого прагнуть дружинники”, - говорить Зозуля.

Загалом в акції взяло участь близько 50 осіб. Учасники пройшли ходою від Контрактової до Поштової площі під барабанні ритми учасниць колективу “Ритми Супротиву”.

Лунали такі гасла як “Бунтуй, кохай, права не віддавай”, “Більше волі, а не контролю”, “Права людини - майбутнє України”.

 

Раніше VECTOR:media опублікували інтерв'ю з організаторкою акції.

RECOMMENDED