WESTERN UNION ПРИПИНИВ ПЕРЕКАЗ ГРОШЕЙ З РФ В УКРАЇНУ БЕЗ ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ В БАНКУ

14:36 5/5/2017
Як зазначається, кошти з Росії в Україну більше не можна буде перевести без відкриття банківського рахунку

Про це пишуть "Ведомости".

Причиною прийняття Western Union такого рішення став закон про фінансові санкції, ухвалений урядом Російської Федерації у відповідь на санкції України проти російських банків і платіжних систем. Зазначений закон вступає в силу 5 травня. Державна Дума Росії 29 березня прийняла закон, що обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем.

Як повідомлялося, всі російські платіжні системи, які працювали в Україні, потрапили до списку санкцій. Це означає, що українцям тепер буде дорожче переводити гроші всередині СНД, де позиції російських платіжних систем з їх дешевими тарифами були сильні вже багато років, пише FinClub. Нішу заповнять такі міжнародні системи, як Western Union і MoneyGram.

Один з отримувачів переказів з РФ поділився своїми враженнями з корреспондентом VECTOR.media:

Оскільки я доволі часто, по декілька разів на рік отримую перекази з РФ, то для мене це значно ускладнить отримання грошей. Раніше взагалі відправляли “Золотою короною”, там відсотки були вдвічі нижчими, ніж у WU, потім Корону прикрили і залишився лише Western Union. І якщо надалі все так буде відбуватися, то по-перше це буде означати відсутність тієї оперативності, яка зараз є, а по-друге це просто додаткові витрати.

Я тепер навіть не знаю, яким чином відреагує людина, яка відсилає мені гроші і як зможе надалі це здійснювати. Буду шукати якісь альтернативи. Пріоритетом у виборі оператора буде все-таки низька комісія, можливо спробую PayPal або інші інтернет-гроші.  

В кінці жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність ряду російських платіжних систем, в тому числі "Золотої Корони" і "Юністрім". За підсумками 9 місяців минулого року, українці що працюють закордоном перерахували в Україну 3,259 млрд доларів, в тому числі з РФ - 758 млн доларів.

RECOMMENDED