ЗАКОН ПРО ОСОБЛИВИЙ СТАТУС ОРДЛО НАБУВ ЧИННОСТІ

11:54 10/10/2017
Закон набуває чинності з дня публікації в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України".

Закон Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей набув чинності. У вівторок, 10 жовтня, він опублікований в офіційній газеті Верховної Ради Голос України.
Згідно з текстом документа, закон набуває чинності з дня публікації. Він продовжує на рік дію закону Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей - до 10 жовтня 2018 року. У документі зазначено, що він набуде чинності виключно після виконання всіх умов, прописаних в прикінцевих положеннях закону Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей, особливо в частині, яка стосується виведення всіх незаконних збройних формувань, їхньої військової техніки, а також бойовиків і найманців з території України. Той закон діяв з 18 жовтня 2014 року, однак чинності набула тільки його перша стаття, яка передбачала тимчасове введення на 3 роки особливого порядку в окремих районах, містах, селищах і селах, які визначаються рішенням Верховної Ради. 
Решта статей закону почали б діяти з дня вступу в повноваження органів місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу, обраних відповідно до законодавства України та при дотриманні міжнародних стандартів проведення виборів, дотримання при цьому прав людини і низки інших умов.
 

RECOMMENDED