ЗАПРАЦЮВАЛА УГОДА ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КАНАДОЮ

12:13 1/8/2017
1 серпня набула чинності Угода між Канадою та Україною про зону вільної торгівлі.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Twitter.

Згідно повідомлення Прес-служби Мінекономрозвитку Угода про вільну торгівлю між Україною і Канадою відкриє безмитний доступ для українських експортерів до 98% ринків товарів.

«Канадський ринок привабливий для українських експортерів, адже Канада імпортує на більше як 400 млрд доларів США щорічно. Скасування імпортних мит Канадою дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної та машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках», - коментує можливості Угоди Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Як відомо, з 2009 року Уряди України та Канади вели переговори щодо лібералізації двосторонньої торгівлі.

14 липня 2015 року переговорній групі від Уряду України на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговим представником України Наталією Микольською вдалося успішно завершити переговорний процес.

11 липня 2016 року Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та Міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд підписали Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

14 березня 2017 року завершився процес ратифікації Угоди українським Парламентом.

Раніше повідомлялось, що Україна купить у США 700 тисяч тонн вугілля.

RECOMMENDED