ЗБИТКИ ДОНБАСУ ОЦІНИЛИ В 50 МЛРД ДОЛ

14:28 4/7/2017
"На сході України зруйновані об'єкти енергетичної, транспортної, соціальної та інших інфраструктур. Люди залишилися без робочих місць. За попередніми розрахунками, загальна сума прямих збитків України становить близько 50 мільярдів доларів"(с).

Загальні збитки за руйнування об'єктів інфраструктури на Донбасі складають близько 50 млрд доларів. Про це заявив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак під час 95-го семінару Роуза-Рота у Києві, пише BBC.
"На сході України зруйновані об'єкти енергетичної, транспортної, соціальної та інших інфраструктур. Люди залишилися без робочих місць. За попередніми розрахунками, загальна сума прямих збитків України становить близько 50 мільярдів доларів", - сказав Руснак. Він нагадав, що через ескалацію конфлікту на Донбасі погіршилася гуманітарна ситуація.
"Цивільне населення потребує першочергового вирішення питань водо-, світло - і газопостачання, санітарного забезпечення та сприяння в дотриманні гігієни, продовольчої безпеки та харчування, забезпечення тимчасовим житлом, організації розміщення та медичного обслуговування", - сказав заступник міністра.
 

RECOMMENDED